Eddy Vilard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eddy Vilard

Dobro dosli na forum o preslatkom glumcu Eddy Vilardu!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Christopher povredjen!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gemsa
Slikas se sa Ponchom!!!
Slikas se sa Ponchom!!!
Gemsa


Broj poruka : 148
Godina : 29
Location : Evo me na trešnji,jedem višnje i slušam pesmu INALCANZABLE
Datum upisa : 10.12.2007

Christopher povredjen!! Empty
PočaljiNaslov: Christopher povredjen!!   Christopher povredjen!! EmptySre Feb 13, 2008 10:03 am

E ovako posto sam rekla Jeci da cu postavljati najnovije informacije o RBD-u,evo ovako...
Christopher je povredio nogu.Vezbao je voznju skejtom(on to obozava,a i nekoliko puta je pobedjivao,bio je sampion u tome)i nezgodno je pao...Sada se Christian vratio,ali Christopher nedostaje....Grupa ce krenuti na turneju bez njega,a on ce im se pridruziti kada ozdravi...
Trenutno je kuci,odmara...Evo vam video o ovome
https://www.youtube.com/watch?v=lifqf9XWkbY
Ovo sam preuzela od marije.marce sa Svet foruma....
Nazad na vrh Ići dole
~*~DuLcE~*~
Nastupas sa njima u Srbiji!!!
Nastupas sa njima u Srbiji!!!
~*~DuLcE~*~


Broj poruka : 615
Godina : 29
Location : **U Wentworthovom zagrljaju**
Datum upisa : 12.10.2007

Christopher povredjen!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Christopher povredjen!!   Christopher povredjen!! EmptySre Feb 13, 2008 11:45 am

Gemsa ::
E ovako posto sam rekla Jeci da cu postavljati najnovije informacije o RBD-u,evo ovako...
Christopher je povredio nogu.Vezbao je voznju skejtom(on to obozava,a i nekoliko puta je pobedjivao,bio je sampion u tome)i nezgodno je pao...Sada se Christian vratio,ali Christopher nedostaje....Grupa ce krenuti na turneju bez njega,a on ce im se pridruziti kada ozdravi...
Trenutno je kuci,odmara...Evo vam video o ovome
https://www.youtube.com/watch?v=lifqf9XWkbY
Ovo sam preuzela od marije.marce sa Svet foruma....

joj....pa kako je povredio nogu...???
Nazad na vrh Ići dole
Gemsa
Slikas se sa Ponchom!!!
Slikas se sa Ponchom!!!
Gemsa


Broj poruka : 148
Godina : 29
Location : Evo me na trešnji,jedem višnje i slušam pesmu INALCANZABLE
Datum upisa : 10.12.2007

Christopher povredjen!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Christopher povredjen!!   Christopher povredjen!! EmptySre Feb 13, 2008 2:09 pm

~*~DuLcE~*~ ::
Gemsa ::
E ovako posto sam rekla Jeci da cu postavljati najnovije informacije o RBD-u,evo ovako...
Christopher je povredio nogu.Vezbao je voznju skejtom(on to obozava,a i nekoliko puta je pobedjivao,bio je sampion u tome)i nezgodno je pao...Sada se Christian vratio,ali Christopher nedostaje....Grupa ce krenuti na turneju bez njega,a on ce im se pridruziti kada ozdravi...
Trenutno je kuci,odmara...Evo vam video o ovome
https://www.youtube.com/watch?v=lifqf9XWkbY
Ovo sam preuzela od marije.marce sa Svet foruma....

joj....pa kako je povredio nogu...???
Pa znas da voli skejt...voli da se vozika...i eto...nezgodno je pao i povredio se...I moja nastavniva matematika je nezgodno pala,slomila nogu i ceo mesec nije dolazila u skolu....Nadam se da nece ceo mesec izostajati sa turneje...
Bas mi je zao sto se povredio.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
~*~DuLcE~*~
Nastupas sa njima u Srbiji!!!
Nastupas sa njima u Srbiji!!!
~*~DuLcE~*~


Broj poruka : 615
Godina : 29
Location : **U Wentworthovom zagrljaju**
Datum upisa : 12.10.2007

Christopher povredjen!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Christopher povredjen!!   Christopher povredjen!! EmptyPet Feb 15, 2008 7:10 am

Gemsa ::
~*~DuLcE~*~ ::
Gemsa ::
E ovako posto sam rekla Jeci da cu postavljati najnovije informacije o RBD-u,evo ovako...
Christopher je povredio nogu.Vezbao je voznju skejtom(on to obozava,a i nekoliko puta je pobedjivao,bio je sampion u tome)i nezgodno je pao...Sada se Christian vratio,ali Christopher nedostaje....Grupa ce krenuti na turneju bez njega,a on ce im se pridruziti kada ozdravi...
Trenutno je kuci,odmara...Evo vam video o ovome
https://www.youtube.com/watch?v=lifqf9XWkbY
Ovo sam preuzela od marije.marce sa Svet foruma....

joj....pa kako je povredio nogu...???
Pa znas da voli skejt...voli da se vozika...i eto...nezgodno je pao i povredio se...I moja nastavniva matematika je nezgodno pala,slomila nogu i ceo mesec nije dolazila u skolu....Nadam se da nece ceo mesec izostajati sa turneje...
Bas mi je zao sto se povredio.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

I meni je zao...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Christopher povredjen!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Christopher povredjen!!   Christopher povredjen!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Christopher povredjen!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Eddy Vilard :: kolege iz serije :: Cristopher-
Skoči na: