Eddy Vilard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eddy Vilard

Dobro dosli na forum o preslatkom glumcu Eddy Vilardu!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Brazilci kopiraju RBD?!?!!!

Ići dole 
+5
sexy fairy
TeO_4eVeR*&*bWeSaWa_M
Yo SoY ReBeLdE
~*~DuLcE~*~
Gemsa
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
rebeldeway
Novi korisnik/ca
Novi korisnik/ca



Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.08.2008

Brazilci kopiraju RBD?!?!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brazilci kopiraju RBD?!?!!!   Brazilci kopiraju RBD?!?!!! - Page 2 EmptyPet Avg 15, 2008 3:26 pm

Nisam sigurna da su to brazilci...a da...cula sam da ima neka REMIX se zove serija koja je isto kao i Rebelde kopija Rebelde waya...Ali iskreno meni je sve to glupo...Ja bih volela da sam ove likove iz Rebeldea zavolela preko neke druge serije a ne kopije Rebelde waya...To mi nekako glupavo...A meksikanci u poslednje vreme sve neke kopije prave...Te Rebelde,te La fea mas bella,Te ove Skrivene strasti (nemam pojma kako se zove meksicka verzija)...po meni je sve to jadno...Nek prave sopstvene serije...I omoguce drugim serijama da budu jedinstvene...Volim grupu Rbd ali se serija ne moze porediti sa Rebelde wayom...poz za sve...xD
Nazad na vrh Ići dole
TeO_4eVeR*&*bWeSaWa_M
Admin
Admin
TeO_4eVeR*&*bWeSaWa_M


Broj poruka : 439
Godina : 31
Location : **Trenutno u zagrljaju sa Eddyem**
Datum upisa : 02.08.2007

Brazilci kopiraju RBD?!?!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Brazilci kopiraju RBD?!?!!!   Brazilci kopiraju RBD?!?!!! - Page 2 EmptyPet Avg 15, 2008 3:59 pm

ok,pozzzzz
Nazad na vrh Ići dole
https://rebelde-eddyvilard.serbianforum.info
 
Brazilci kopiraju RBD?!?!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Eddy Vilard :: ~WelCoMe~ :: Obavestenja-
Skoči na: